BİZ KİMİZ?

Universal Ajans bu serüvene Acropolia markası ile başlamıştır. Acropolia Ajans uzun yıllar serüvenini sürdürüp ekip kararı ile markasını Universal Ajans olarak değiştirmiştir. Universal Ajans, Türkiye' yi ikiye bölerek Ankara sınırına kadar hizmet verir. Ankara sonrası da Mersin' de serüvene devam eden Elit Ajans markası ile tüm Doğu ve Güneydoğu bölgelerine hizmet vermektedir.

Şirketmiz konusunda uzman ve dinamik kadrosuyla hergün daha da ileriye götürdüğü üçüncü nesil teknolojik altyapısı ile entegre bilişim hizmetleri vermektedir. Firmamızdaki hizmetlerimiz; kendi bünyesinde birbirinden bağımsız departmanlar tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Pazar payınızı artırmaya çalışırken hedef belirlediğiniz iş stratejisinde kullanacağınız teknoloji, firmamız için en önemli itici güçtür. Bu gücü nasıl kullanmanız gerektiğini analiz etmek, size özel kalıcı çözümler üretmek bizim öncelikli hedefimizdir.

Universal Ajans; Web tasarım, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımları, e-ticaret, SEO (Arama motoru optimizasyonu), hosting servisleri ve danışmanlık servisleri ile bir şirket için gerekli tüm web hizmetlerini içinde barındırmaktadır.

Hizmet verdiğimiz şehirler : İstanbul, mersin, sakarya (adapazarı), izmit (kocaeli), tekirdağ, edirne, kırklareli, çanakkale, bolu, ankara, izmir, bursa, yalova, balıkesir, eskişehir, kütahya, kastamonu, çorum, yozgat, konya, karabük, samsun, trabzon, rize ve daha bir çok ilimize hizmet sunuyoruz.

Tecrübemiz

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme " çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır.

Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Gücünü bu amatör ruhunu, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır..

Kalite Anlayışımız

Kalite kimine göre bir ürünün veya hizmetin fiyatı ile ölçülse de, Universal Ajans olarak bizler için başlanan bir projenin verdiği heyecan, proje geliştirme süresi boyunca müşterinin isteklerinin dikkate alınması, isteklerin en iyi şekilde hedef kitleye aktarılmasını sağlamaktır.

Web tasarım sektöründeki özgüvenimiz müşteri bolluğundan değil, müşteri sayımız ile orantılı olarak devam eden ve artan kalite anlayışımızdan gelmektedir.

Kimlere Hizmet Veriyoruz

Universal Ajans, Türkiye genelinde reklam ajanslarına, tüm ticari kurumlarıa, şahıslara, sanatçılara, web tasarım ihtiyacı duyan Kurumsal/Bireysel müşterilerin ve kamu kuruluşlarının tanıtım web tasarım taleplerine yanıt vermektedir. Sadece etik istekler ve genel ahlak değerleri çerçevesinde gelebilecek web tasarım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.

AR-GE

Temel amaç, ürün veya süreç üzerinde ek teknik iyileştirmeler yapmak olduğunda, yapılan iş, Ar-Ge tanımı içerisinde yer alır. Bilgi üretimi, kullanımı ve yayılmasının, ulusların refahı, kalkınması ve ekonomik büyümesinde temel teşkil ettiği uzun zamandır kabul edilmektedir. Bu kabulün merkezinde, daha başarılı yenilik ölçümlerine yönelik ihtiyaç bulunmaktadır. Geçen zaman zarfında yeniliğin doğası ve niteliği değişmiş ve bununla paralel olarak, bu değişiklikleri benimseme ve politika yapıcılara doğru analiz araçlarını sağlamaya yönelik göstergelere duyulan ihtiyaç da değişime uğramıştır.

Bir yenilik, işletme içi uygulamalarda, işyeri organizasyonunda veya dış ilişkilerde yeni veya önemli derecede iyileştirilmiş bir ürün (mal veya hizmet), veya süreç, yeni bir pazarlama yöntemi ya da yeni bir organizasyonel yöntemin gerçekleştirilmesidir.

Bir ürün yeniliği, mevcut özellikleri veya öngörülen kullanımlarına göre yeni ya da önemli derecede iyileştirilmiş bir mal veya hizmetin ortaya konulmasıdır. Bu; teknik özelliklerde, bileşenler ve malzemelerde, birleştirilmiş yazılımda, kullanıcıya kolaylığında ve diğer işlevsel özelliklerinde önemli derecede iyileştirmeleri içermektedir.

Bir süreç yeniliği, yeni veya önemli derecede iyileştirilmiş bir üretim veya teslimat yönteminin gerçekleştirilmesidir. Bu yenilik, teknikler, teçhizat ve/veya yazılımlarda önemli değişiklikleri içermektedir.

 

 

iletişim

0212 693 93 63
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Ticaret Merkezi
Galleria-1 Blok No: 231 Esenler / İstanbul

e-bülten

Duyurulardan haberdar olmak ister misiniz?